بسته بندی لوازم منزل | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت بسته بندی لوازم منزل - بسته بندی لوازم منزل | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | بسته بندی اثاثیه منزل

شرکت بسته بندی لوازم منزل

دفتر بسته بندی لوازم منزل

جابه جایی منزل با بچه ها همیشه کمی به چالش کشیدن است، به خصوص اگر آنها به اسباب کشی خود رضایت کافی ندارند . ترفند این است که آنها را برای حرکت آماده کنید و آنها را درگیر کنید. با درگیر شدن در روند، آنها احساس خواهند کرد که آنها بخشی از یک تیم هستند و بیشتر در کنترل وضعیتی هستند که بعضی اوقات احساس ناراحتی می کنند.

آنها را برای حرکت آماده کنید
ابتدا به فرزندتان در مورد اسباب کشی بگویید ..

آنها را برای حرکت آماده کنید آنها را درگیر کنید برگزاری جلسات خانوادگی؛ بحث در مورد اساب کشی

یک سفر به فروشگاه  یا فروشگاه صنایع دستی بروید
هنگامی که فرزند شما در مورد حرکت می داند، گام بعدی این است که به آنها کمک کنید آماده و آماده شوند و اولین کاری که باید انجام دهید این است که آنها را به فروشگاه لوازم اداری ببرید تا مواد سرگرم کننده را برای استفاده از آنها برای بسته بندی مواد خود انتخاب کنید. اگر شما ترجیح می دهید بدون کارتن بسته بندی کنید، برچسب های رنگی، نشانگرها، مجله یا خاطرات را برای ثبت تجربه، جعبه، بسته بندی نوار و پلاستیک های پلاستیکی خود انتخاب کنید.

ابعاد اتاق را دریافت کنید
در صورت امکان، کودکان مسن تر را با ابعاد اتاق، به طوری که بتوانند فضای خود را برنامه ریزی کنند. توضیح دهید چه چیزی اتاق خود را نگه می دارد و یا ممکن است مبلمان جدید مورد نیاز است. سعی کنید آنها را به فضای جدید خود تصور کنید و شروع به طراحی چگونگی خواندن اتاق جدید خود کنید. این به آنها کمک می کند تا مرتب کردن و انتخاب موارد مورد نظر خود را برای فضاهای جدید خود نگه دارید.


برای کودکان 7 تا 11 ساله
از طریق اتاق خود با آنها بروید، دستورالعمل هایی را برای آنچه که باید مرتب شده باشید، قوانین مربوط به اینکه چرا چیزی نقل مکان می شود، بپرسید و از آنها بخواهید که خود را نگه دارند و اهداف خود را اهدا کنند.

برای کودکان بیش از 12 ساله
اجازه دهید بچه های بزرگتر به اندازه کافی مرتب سازی و بسته بندی لوازم منزل اتاق خواب خود را انجام دهند. سعی کنید از تصمیمات خود اطمینان داشته باشید و فضاهای خود را احترام کنید. باز هم، آنها را با نگهداری و اهدا کردن سطل ها، به طوری که آنها می توانند بر اساس چیزهای خود مرتب سازی کنند.

آنها را با ظروف پلاستیکی بگذارید تا بتوانند چیزهایی را که میخواهند به فروش و یا اهدا کنند ذخیره کنند. سعی کنید کودکان را به هیجان زده یا علاقه مند به اهداء اقلام خود را به یک موسسه خیریه محلی یا فروش آنلاین .

پس از اینکه شمع های خود را ساخته اید، از هر دو به آنها اطمینان حاصل کنید تا اطمینان حاصل کنید که مناسب هستند و چیزهایی را که لازم ندارید نگهداری کنید. اطمینان حاصل کنید که شما نسبت به چیزی که از آنها میخواهید حفظ شود، حساس هستند.

جعبه ملزوم را آماده کنید
جعبه ضروری آنها باید همه چیزهایی را که برای مسافرت به خانه جدید و برای چند شب اول لازم است را شامل شود.


این جعبه حاوی لباس و لوازم آرایشی نیست، بلکه اقلامی است که آنها می خواهند آنها را اشغال کنند یا به خانه های قدیمی خود یادآوری کنند. اکثر کودکان چندین کتاب، کتاب فعالیت، پازل، کتاب های دفترچه، خاطرات یا بازی های کامپیوتری دستی بسته می شوند.

بسته بندی کنید
بسته لباس، کفش و موارد عملی که برای اولین بار نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که لوازم کافی برای سفر و چند شب در محل جدید را شامل می شود. این اجازه می دهد زمان برای کامیون در حال حرکت و / یا برای باز کردن جعبه.

بسته به سن کودک شما ممکن است نیاز به انجام بیشتر بسته بندی داشته باشید. حتی اگر فرزندی خردسال دارید، می توانید از آنها بخواهید تا جعبه بسته بندی شده را برچسب گذاری یا تزئین کنند یا آنها را با نوار بسته بندی آن ها مهر و موم کند.

کودکان سالخورده می توانند مقدار زیادی از بسته بندی خود را انجام دهند – فقط مطمئن شوید که آنها دستورالعمل هایی در مورد چگونگی بسته بندی کردن چیزها دارند، و مطمئن شوید که برای سوالات یا نگرانی ها نزدیک است.

اطمینان حاصل کنید که تمام مایعات قبل از اینکه بسته بندی شوند به درستی بسته شده یا خالی شوند. اسلحه های سرنگ، مجموعه های شیمیایی و رنگ ها باید قبل از اینکه بسته بندی شوند باید بررسی شوند.

شمال بار تخصص حمل بار در سراسر تهران می باشد , شمال بار معتبرترین شرکت باربری در تهران می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *