بسته بندی لوازم منزل | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | بسته بندی اثاثیه منزل

نکات ضروری جهت نقل مکان - بسته بندی لوازم منزل | ۲۲۶۳۸۴۱۴ | بسته بندی اثاثیه منزل

نکات ضروری جهت نقل مکان

نکات ضروری جهت نقل مکان

نکات ضروری جهت نقل مکان

اکثر مردم موافقند که اسباب کشی منزل بدون هیچ زحمتی است. نه اینکه فقط بسته بندی و تمیز کردن شما باید انجام دهید؛ در حال رفتن به خانه جدید و باز کردن نیز کار سخت است. یکی از راه های ساده تر این است که همه جعبه ها را با نوع اتاق نشانه گذاری کنید و از افراد متخلف هر یک از جعبه ها را به اتاق مربوطه ببرند .

حداقل پس از آن جعبه ها در دست هستند و شما می توانید تمام محتویات نزدیک به جایی که آنها ذخیره می شود را باز کنید. در اینجا چند نکته برای حرکت به خانه جدیدتان آسان تر است.

به غیر از برچسب زدن جعبه ها با نام اتاق، کد رنگ آنها را برای آنچه در آنها وجود دارد.
قبل از آن تصمیم بگیرید که می خواهید مبلمان بزرگ را انتخاب کنید. طرح طبقه بندی خانه را ترسیم کنید و آن را به افراد منتخب ارسال کنید تا بدانند که کجا همه چیز را در اختیار شما قرار می دهند اگر شما حق ندارید به آنها بگویید. این به شما زمان و صرفه جویی است .

اگر فرزند دارید، هر یک کوله پشتی را که حاوی ضروریات آنها برای 24 ساعت آینده است، به آنها بدهید. چیزهایی مانند PJs، مسواک، اسباب بازی های مورد علاقه اگر آنها کمی هستند و تغییر لباس برای روز بعد، همه ضروریات هستند. سپس شما مجبور نیستید با باز کردن آنها عجله داشته باشید و اشک نخواهد بود زیرکسی نمی تواند یافت .
نوشیدنی / تنقلات را بپزید، مخصوصا اگر سفر طولانی به خانه جدید داشته باشید. این زمان برای توقف و صرفه جویی در وقت صرفه جویی خواهد کرد.
برای غذای یخچال خود از esky استفاده کنید، بنابراین لازم نیست آن را بیرون بیاورید و یا خیلی زود خرید کنید، پس بهتر است که بسته بندی کنید.
در ارتباط با عامل املاک و مستغلات تماس بگیرید و بگذارید آنها را بداند چه روزی در حال حرکت هستند، سپس آنها را در آن روز تلفن کنید تا آنها فراموش نکنند که کلید آماده باشد.
اطمینان حاصل کنید که همه چیز در روز قبل از ورود به سیستم فعال خواهد شد.
اگر شما حیوانات خانگی دارید، آنها را چند روز به یک لانه میبرید تا بتوانید آنها را بیرون بیاورید. در غیر اینصورت، سگ ها را در یک حیاط عقب ایمن نگه دارید و گربه ها در یک اتاق یا در قفس سفر خود قفل شده تا زمانی که تمام حرکات جمع شوند و همه چیز جم و جور شود .
گربه ها را چند روزی در داخل نگه دارید تا خودشان اجازه دهند که آنها را بیرون بیاورید یا آنها می توانند ترس و ناپدید شوند و سپس از بین بروند.
خنک نگه داشتن شما و به یاد داشته باشید که همه چیز نباید بلافاصله کامل شود. اگر جعبه های بسته بندی نشده در هفته آینده آن را واقعا مهم نیست؛ اگر بچه ها برای یک شب بدون حمام به خواب بروند، جهان به پایان نمی رسد.

البته شرکت باربری شمال بار با پرسنل خانم و اقا خدمات بسته لوازم منزل و سپس حمل بار را برای شما انجام می دهد .

شمال بار 0 تا 100 خدمات مورد نیاز شما در زمان جا به جایی در خدمت شما است . فراموش نکنید شمال بار بهترین شرکت باربری تهران می باشد .

پس منتظر اولین تماس شما برای بسته بندی اثاثیه منزل هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *